O mnie

„Kiedy staramy się wkładać w nasze życie pasję i znaczenie, to jest tak, jakbyśmy, rzucając kamyk inspiracji, powodowali piękny efekt kręgów na wodzie. Kiedy ktoś podąża za swoim marzeniem, próbuje czegoś nowego lub podejmuje odważny krok, wtedy ludzie wokół wyczuwają tę energię i już wkrótce sami zaczynają podejmować odważne decyzje wywołując w ten sposób kolejne kręgi.”

01

Pasja + Pomysł = SCRAPINSPIRACJE

Pracownia Artystyczna Scrapinspiracje powstała z połączenia ogromnej pasji, wykształcenia i życia zawodowego w jedną całość, tworząc tym samym miejsce pełne kreatywnych pomysłów zamkniętych w maleńkich dziełach sztuki, które wychodzą spod mojej ręki … To cząstka mnie, odbicie moich emocji, przeżyć, temperamentu, sposobu patrzenia na otaczający świat i relacji z innymi ludźmi.

 

SCRAPBOOKING? Z czym to się je…

Wszystkie prace, które wychodzą spod mojej ręki tworzone są techniką scrapbookingu, którego kolebką stały się Stany Zjednoczone. Pierwotnie była to to przede wszystkim metoda ręcznego ozdabiania stron albumów fotograficznych za pomocą kolorowych papierów i dodatków. Dziś zataczając coraz szersze kręgi funkcjonuje jako szeroko zakrojone rękodzieło papierowe w którym nie ma określonych reguł, a zasady tworzenia są dowolne. Im bardziej kreatywny twórca, tym ciekawszy efekt końcowy!

 

02

JA- czyli moja różnorodna OSOBOWOŚĆ

Jaka jestem? – radosna, kreatywna, ambitna, z głową pełną pomysłów i niespożytymi zasobami energii. Z wykształcenia pedagog, z zamiłowania artysta. Właścicielka Pracowni Artystycznej Scrapinspiracje , nauczyciel wychowania przedszkolnego, prywatnie mama i żona, osobowościowo- artystyczna dusza dla której „stagnacja” to pojęcie obce … Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, a każde nowe wyzwanie postrzegam jako szansę rozwoju dla siebie i innych.

Kocham ludzi, dlatego chętnie nawiązuje nowe relacje, dzielę się doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami. Jestem po prostu sobą, z nieudawanym zachwytem nad pięknem rzeczy i świata, zaangażowaniem i energią. . Moją pasją jest odkrywanie w rzeczach zwykłych- niezwykłego , zarażanie optymizmem i dzielenie się swoimi umiejętnościami…

Wszystko, co robię, robię w myśl zasady, że „Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, gdyż wiedza jest ograniczona…”